via @Info_Dron

RecenzjeOpisy

Partnerska wymiana banerów / linków:

Partnerzy umieszczają na własnych portalach linki lub podlinkowane banery o podobnych rozmiarach, z tymi samymi atrybutami rel oraz na tym samym poziomie strukturalnym portalu, tj. tylko na stronie głównej, tylko na podstronach za wyjątkiem strony głównej lub na wszystkich podstronach oraz stronie głównej.

Partnerskie wsparcie w Socialmediach:

Partnerzy publikują linki do artykułów partnera na własnych fanpage’ach w tym samym lub zbliżonych wymiarze / ilości.

Publikacja informacji prasowych:

Partner dostarcza drogą mailową treści sformatowane / gotowe do publikacji wraz z minimum jednym zdjęciem oraz wyraża zgodę na wykorzystanie tych materiałów w obszarze domeny dron.pl. Artykuł będący informacją prasową partnera musi być oznaczony, jako informacja prasowa ze wskazaniem źródła informacji.

InfoDron nie publikuje informacji prasowych ani artykułów sponsorowanych bez powyższej informacji.

Automatyczna publikacja kanału RSS partnera:

Parner udostępnia swój kanał RSS z portalu i wyraża zgodę na publikację treści w nim zawartych na portalu InfoDron. Publikacje są oznaczone informacją o pochodzeniu, tj. są otagowanie jako RSS oraz wskazują oryginalne źródło.

Przedruk artykułów z domeny dron.pl, info.dron.pl oraz model.dron.pl:

Możliwy jest częściowy przedruk treści artykułów, jednak takowy przedruk powinien być ograniczony co do długości max 400 znaków w przypadku artykułów długich powyżej 1000 znaków lub w długości maksymalnej do 50% długości artykułu w przypadku artykułów krótkich poniżej 1000 znaków oraz z wyraźnym wskazaniem pochodzenia informacji, t.j z linkiem do oryginalnego artykułu. Atrybuty linków partnerzy uzgadniają indywidualnie.

Wsparcie wydarzeń oraz innych inicjatyw partnera, w tym patronaty:

Uzgadniane indywidualnie.

Pinterest

Zapisz się do newslettera!

* Na podany email wysyłane będą skrócone informacje o nowych artykułach. Podany email nie będzie w żaden inny sposób używany - tylko i wyłącznie newsletter (z którego w każdej chwili można zrezygnować).